Bağışıklığı Güçlendirme
Bağışıklığı Güçlendirme

Bağışıklığı Güçlendirme

Geçirilmeyen Sistitler, Geçirilemeyen veya tekrar eden enfeksiyonlar, Bağışıklığın düşmüş olduğu durumlar, Sistemin düzgün çalışmaması ve toksinlerin birikmiş olması kendini en sık bağışıklığın düşmesi ile gösterir.

Geçirilmeyen enfeksiyon hastalıkları bazen biofrekansı yardımcı olarak kullanarak bazen de sadece biofrekans kullanarak geçirilebilir. Bu işlem enfeksiyon yapan ajana karşı biofrekans uygulamak yanında bağışıklığı bozan sebebin saptanıp ortadan kaldırılması ile yapılır.

Hakkında Sevil Kılıç

Dr. Sevil Kılıç, Düzce’ de doğdu. Orta okul ve liseyi İstanbul Erenköy Kız Lisesi’nde okudu. İ.Ü.Cerrahpaşa Tıp Fakültesi‘nden mezun oldu. Aynı fakültede Anesteziyoloji ve Reonimasyon A.B.D.’de ihtisas yaptı. Biofrekans yöntemiyle 2005 yılında tanıştı. O tarihten beri aktif olarak Biofrekans yöntemiyle çalışıyor ve bu metod ile çalıştığı için bir hekim olarak kendisini ve hastalarını çok şanslı görüyor.

Buraya da bakınız

Kronik Yorgunluk Sendromu

Kronik Yorgunluk Sendromu

Biofrekans kullanımı kronik yorgunluk sendromunda ya da genel olarak bünyenin zorlandığı ve yorgun düştüğü durumlarda etkilidir. Tedavi sonrası etkisi kısa sürede görülecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir