ANASAYFA / Sağlık Haberleri / Sağlığınıza Biofrekans Desteği
Sağlığınıza Biofrekans Desteği
Sağlığınıza Biofrekans Desteği

Sağlığınıza Biofrekans Desteği

Biofrekans bünye üzerinde stres yapan faktörleri tarar. Bu faktörlerden bir kısmı sistem üzerinde yük oluşturan zehirli maddedir. Bu maddelerin frekanslarının sıfırlanmaya çalışması ile detoksifikasyon yaratır.

Bünyenin temizlenmesi genel sağlık durumunu iyileştirir. Biofrekans ile detoksifikasyon yanında bünye üzerinde stres yaratan diğer faktörler de araştırılıp giderilebilir. Bunlar içinde amalgam dolguların yarattığı bozulma, cep telefonlarının yarattığı bozulma, yaşanılan coğrafi alanın yarattığı bozulma, önceden yapılmış aşıların bünye üzerinde yarattığı bozulma sayılabilir. Tüm bu etkiler Biofrekans ile ortadan kaldırılabilir.

Biofrekans karaciğerlerin uyarılarak toksinlerin atılımının sağlanması, böbrek ve lenf sisteminin uyarılarak temizlenmesinin sağlanması için de kullanılır.

Dünyadaki kullanımlarında kronik hastalıkların tedavisinde detoksifikasyonla birlikte lenf ve karaciğerin uyarılması genel bir kural olarak kabul edilebilir.

Hakkında Sevil Kılıç

Dr. Sevil Kılıç, Düzce’ de doğdu. Orta okul ve liseyi İstanbul Erenköy Kız Lisesi’nde okudu. İ.Ü.Cerrahpaşa Tıp Fakültesi‘nden mezun oldu. Aynı fakültede Anesteziyoloji ve Reonimasyon A.B.D.’de ihtisas yaptı. Biofrekans yöntemiyle 2005 yılında tanıştı. O tarihten beri aktif olarak Biofrekans yöntemiyle çalışıyor ve bu metod ile çalıştığı için bir hekim olarak kendisini ve hastalarını çok şanslı görüyor.

Buraya da bakınız

Menemen

Öğrenciler için kahvaltıda en iyi seçenek menemen

Prof. Dr. Derya Uludüz, çocuklar için sabah kahvaltısında en iyi seçeneğin menemen olduğunu söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir